New

Delivery from stock. Pir insulation board in various thicknesses, for optimum efficiency.

Pir insulation board in various thicknesses

Article file

Log in of registreer om het artikelbestand in excel te downloaden.

Badhoevese Bouwmaterialenhandel BV

Adres: Akerdijk 232
Postcode/plaats: 1171 AG Badhoevedorp
Telefoon: 020 - 6597856
E-mail: Info@badhoevese.nl
BTW nummer:NL8040.74.252.B.03
KVK nummer: 34049389
Openingstijden:
Maandag 07:00 - 17:00
Dinsdag 07:00 - 17:00
Woensdag 07:00 - 17:00
Donderdag 07:00 - 17:00
Vrijdag 07:00 - 17:00
Zaterdag closed
Zondag closed
Mail ons:
Algemeen info@badhoevese.nl
Walter walter@badhoevese.nl
Izaak izaak@badhoevese.nl
Roxana roxana@badhoevese.nl
Roxy roxy@badhoevese.nl

Bouwmaterialenhandel De Bedijking BV

Adres: Industrieweg 69
Postcode/plaats: 3641 RK Mijdrecht
Telefoon: 0297 - 285596
E-mail: Info@debedijking.nl
BTW nummer:NL8040.74.252.B.04
KVK nummer: 30076556
Openingstijden:
Maandag 07:00 - 17:00
Dinsdag 07:00 - 17:00
Woensdag 07:00 - 17:00
Donderdag 07:00 - 17:00
Vrijdag 07:00 - 17:00
Zaterdag closed
Zondag closed
Mail ons:
Algemeen info@debedijking.nl
Bernadette bernadette@debedijking.nl
Corensa corensa@debedijking.nl
Izaak izaak@debedijking.nl
Ellie ellie@debedijking.nl
Gert gert@debedijking.nl

Contact us